פודקאסט ריביו

החיפוש אחרי האושר

7 ליולי 2017

איך להכניס יותר סקסיות לזוגיות שלכם?

תקציר

פודקאסט איך להכניס יותר סקסיות לזוגיות שלכם – יהודית כץ מארחת את שרית גל כהן לשיחה מעניינת על זוגיות, הבדלים בין המינים ותקשורת זוגית.

משתתפים

יהודית כץ – בעלת הפודקאסט חושבים טוב – פודקאסט על פסיכולוגיה, משנת 2016 מארחת מומחים וסתם אנשים מעניינים במטרה להפיץ את רעיון הפסיכולוגיה החיובית .

המטרה אינה רק שנטפל בבעיות לאחר שנוצרו, אלא שנלמד לחיות חיים מלאים יותר, כבר היום.

שרית גל כהן מתארת את עצמה כמתבוננת וחוקרת את המיניות האנושית.

מידע נוסף

עלה לראשונה בפודקסט של יהודית כץ, פסיכולוגיה חיובית
האתר של שרית גל כהן

 

עוד פרטים על הפודקאסט :

פודקאסטים באותו נושא :

תעלומת הפנינה הסמואית

הפודקסט של דורון פישלר, התשובה, הוא אחד האהובים והידועים בעברית. דורון בוחר מבין שאלות שהוא מקבל בפייסבוק את המעניינות והמוזרות ביותר ועונה עליהן. והפעם – איך ייתכן שהמילה פנינה בשפת מדינת האיים סמואה היא, כן, פנינה?
בדיוק כמו בעברית? הם הרי בצד השני של העולם לגמרי מאיתנו! דורון לא מוותר ומוצא את התשובה.

סוגיית נאט״ו, או מדוע תקפה רוסיה?

סוגיית נאט״ו לכאורה עומדת בבסיס המלחמה באוקראינה. למה נאט״ו המשיכה להתקיים אחרי התפרקות בריה״מ? ולמה היא התרחבה מזרחה על-אף הידיעה שהדבר יצור מתיחות עם הרוסים? בפרק נענה על שתי השאלות האלו מנקודת המבט המערבית ונראה שהסוגיה היא רק תירוץ בידי מוסקבה.

המלחמה נגד הפופוליזם

הדמוקרטיות בכל העולם במשבר: קיטוב שמחריף, פוסט-אמת, משברים פוליטיים ממושכים ובעיקר התחזקות הפופוליזם, שמתאפיין בדה-לגיטימציה לכל מוסדות המדינה, ונישא על גבי מהפכה טכנולוגית שמאפשרת הפצת פייק-ניוז בקנה מידה מבהיל. לנגד עינינו משתנה העולם במהירות.

כל מה שרציתם לדעת על מלח

אם נחשוב על זה לרגע, המלח מקיף אותנו מכל עבר: אנחנו אוכלים אותו, נושמים אותות מרגישים אותו. לכן שמחנו מאוד לגלות פודקאסט בנושא מלח, שלא מתייחס רק למתכונים, אלא לכל ההיבטים של המלח

שמשפיעים על החיים שלנו, מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. השיחה מעניינת מאוד, ההקלטה ברמה גבוהה – בקיצור, מאוד מומלץ!