שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

עושים הסטוריה עם רן לוי

2 לאפריל 2021

מספר הסיפורים הטוב בעולם בראיון אישי

תקציר

רן לוי, האיש שהמציא את ז'אנר הפודקאסטים בישראל עם הפודקאסט הפופולארי "עושים הסטוריה" מראיין את דן קרלין, המוח והקול מאחורי הפודקאסט הסופר-מצליח Hardcore History.

דן קרלין הוא אחד מטובי מספרי-הסיפורים בעולם. בראיון לרגל צאת המהדורה העברית של ספרו 'הקץ תמיד קרוב', רן משוחח עם דן על האופן שבו הוא בונה את הפרקים שלו, על האהבה שלו להיסטוריה, וכמובן השאלה – האם יעשה בעתיד פרק על אחת ממלחמות ישראל?

המשתתפים

רן לוי הוא מהנדס חשמל, מפתח תוכנה, סופר מדע. הוא מחלוצי הפודקאסט בישראל. עושים הסטוריה הוא אחד הפודקסטים המוכרים בישראל, והפודקאסט הראשון עלה לרשת כבר בשנת 2007.

עוד פרטים על הפודקאסט :

פודקאסטים באותו נושא :

למה אני לא מגנה את ישראל?

סם האריס עונה על השאלה מדוע הוא, אדם ליברלי שמותח ביקורת על כל קצוות הקשת הפוליטית בארצות הברית ובעולם, לא חושב שיש מקום למתוח ביקורת על ישראל בהקשר למבצע צוק איתן. מתאים גם 7 שנים אחרי.

למה הויקינגים באיסלנד לא אכלו דגים?

מדוע הוויקינגים בגרינלנד העדיפו להשמיד זה את זה ובפרט שלא לאכול דגים? ג'ארד דיאמונד הוא אחד המדענים המרתקים שחיים היום. ספריו : רובים, ברזל וחיידקים , והתמוטטות, מכרו מליוני עותקים ותורגמו לשפות רבות.

סוד הממלכה הסעודית

השיחה מרתקת על השינוי של הממלכה השמרנית שמנסה להיפתח בצעדים זהירים,  מעמד האישה ועל המשמעות שנשים החלו לנהוג לאחרונה בסעודיה.