פודקאסט ריביו

Bunga Bunga

7 לספטמבר 2020

בונגה בונגה – עלייתו של סילביו ברלוסקוני

תקציר – סילביו ידע איך לגרום לאנשים לאהוב אותו.

סילביו ברלוסקוני, ראש ממשלת איטליה 3 פעמים, החל את דרכו כנגן בס, זמר במועדונים ובספינות קרוז. הוא ידע איך לגרום לאנשים לאהוב אותו, איך להראות טוב ואיך להישמע טוב. איך הוא הצליח להפוך לאחד האנשים העשירים באיטליה, להיות הבעלים של קבוצת הכדורגל של מילאן, ומה זה בונגה בונגה? האזינו לסידרת הפודקסט המצוינת של ויטני קמינגס.

פרק ראשון בסדרת הפודקאסט בונגה בונגה.

ליחצו כאן לפרק השני בפודקאסט בונגה בונגה

 

עלה לראשונה באתר בונגה בונגה

עוד פרטים על הפודקאסט :

פודקאסטים באותו נושא :

המרכז למחקרי ביטחון לאומי

נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית

בעקבות הניסיונות לקדם נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית, בתיווך ארה״ב, מציג פאנל חוקרי המכון ניתוח של עיקרי התפתחויות בנושא זה, ובוחן את ההיתכנות של הסכם נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית בעתיד הקרוב, בחסות ממשל ביידן.

פודקאסט עם אסתר פרל על זוגיות

פודקאסט אסתר פרל על זוגיות שמספר לנו האם וכיצד אפשר להחזיר את הרומנטיקה לזוגיות? האמנם יש רק 3 סוגי מריבות? מתי עדיף לזוגות להיפרד ומהי הדרך הנכונה לעשות זאת?

כל מה שרציתם לדעת על מלח

אם נחשוב על זה לרגע, המלח מקיף אותנו מכל עבר: אנחנו אוכלים אותו, נושמים אותות מרגישים אותו. לכן שמחנו מאוד לגלות פודקאסט בנושא מלח, שלא מתייחס רק למתכונים, אלא לכל ההיבטים של המלח

שמשפיעים על החיים שלנו, מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. השיחה מעניינת מאוד, ההקלטה ברמה גבוהה – בקיצור, מאוד מומלץ!

תעלומת הפנינה הסמואית

הפודקסט של דורון פישלר, התשובה, הוא אחד האהובים והידועים בעברית. דורון בוחר מבין שאלות שהוא מקבל בפייסבוק את המעניינות והמוזרות ביותר ועונה עליהן. והפעם – איך ייתכן שהמילה פנינה בשפת מדינת האיים סמואה היא, כן, פנינה?
בדיוק כמו בעברית? הם הרי בצד השני של העולם לגמרי מאיתנו! דורון לא מוותר ומוצא את התשובה.