שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

Dan Carlin - Addendum

20 לדצמבר 2021

פודקאסט עם אילון מאסק על ניצחון המהנדסים

תקציר

פודקאסט עם אילון מאסק וביל ריילי, מהנדס בכיר בחברת SPACE X . אילון מאסק מוכר כיזם שהוציא את המכונית החשמלית מהארון אליו הוכנסה בתחילת המאה העשרים והפך אותה למוצר מבוקש בכל העולם.

חוץ מזה הוא מנסה להביא אותנו לחלל עם חברת החלל פורצת הדרך SPACE X , מנסה להביא אינטרנט מהחלל לכל אדם בכדור הארץ עם סטארלינק, ולאגור חשמל מהשמש עם חברת Power Wall.

דבר נוסף שכנראה לא ידעתם על אילון מאסק – הוא מבין ממש טוב במנועים של מטוסי קרב ממלחמת העולם השניה. בשיחה עם דן קרלין וביל ריילי, הנושא העיקרי הוא ההבדלים הגדולים שעושים שינויים

טכנולוגיים במטוסי קרב, טנקים ושאר כלי מלחמה, אשר הופכים את המהנדסים לכלי שובר שיוויון במאבק בין המדינות.

הסאונד די גרוע, אבל שווה את המאמץ.

מידע נוסף

פורסם באתר Dan Carlin Addendum

עוד פרטים על הפודקאסט :

פודקאסטים באותו נושא :

למה אני לא מגנה את ישראל?

סם האריס עונה על השאלה מדוע הוא, אדם ליברלי שמותח ביקורת על כל קצוות הקשת הפוליטית בארצות הברית ובעולם, לא חושב שיש מקום למתוח ביקורת על ישראל בהקשר למבצע צוק איתן. מתאים גם 7 שנים אחרי.

למה הויקינגים באיסלנד לא אכלו דגים?

מדוע הוויקינגים בגרינלנד העדיפו להשמיד זה את זה ובפרט שלא לאכול דגים? ג'ארד דיאמונד הוא אחד המדענים המרתקים שחיים היום. ספריו : רובים, ברזל וחיידקים , והתמוטטות, מכרו מליוני עותקים ותורגמו לשפות רבות.

סוד הממלכה הסעודית

השיחה מרתקת על השינוי של הממלכה השמרנית שמנסה להיפתח בצעדים זהירים,  מעמד האישה ועל המשמעות שנשים החלו לנהוג לאחרונה בסעודיה.