פודקאסט ריביו

Dan Carlin - Addendum

20 לדצמבר 2021

פודקאסט עם אילון מאסק על ניצחון המהנדסים

תקציר

פודקאסט עם אילון מאסק וביל ריילי, מהנדס בכיר בחברת SPACE X . אילון מאסק מוכר כיזם שהוציא את המכונית החשמלית מהארון אליו הוכנסה בתחילת המאה העשרים והפך אותה למוצר מבוקש בכל העולם.

חוץ מזה הוא מנסה להביא אותנו לחלל עם חברת החלל פורצת הדרך SPACE X , מנסה להביא אינטרנט מהחלל לכל אדם בכדור הארץ עם סטארלינק, ולאגור חשמל מהשמש עם חברת Power Wall.

דבר נוסף שכנראה לא ידעתם על אילון מאסק – הוא מבין ממש טוב במנועים של מטוסי קרב ממלחמת העולם השניה. בשיחה עם דן קרלין וביל ריילי, הנושא העיקרי הוא ההבדלים הגדולים שעושים שינויים

טכנולוגיים במטוסי קרב, טנקים ושאר כלי מלחמה, אשר הופכים את המהנדסים לכלי שובר שיוויון במאבק בין המדינות.

הסאונד די גרוע, אבל שווה את המאמץ.

מידע נוסף

פורסם באתר Dan Carlin Addendum

עוד פרטים על הפודקאסט :

פודקאסטים באותו נושא :

המרכז למחקרי ביטחון לאומי

נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית

בעקבות הניסיונות לקדם נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית, בתיווך ארה״ב, מציג פאנל חוקרי המכון ניתוח של עיקרי התפתחויות בנושא זה, ובוחן את ההיתכנות של הסכם נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית בעתיד הקרוב, בחסות ממשל ביידן.

פודקאסט עם אסתר פרל על זוגיות

פודקאסט אסתר פרל על זוגיות שמספר לנו האם וכיצד אפשר להחזיר את הרומנטיקה לזוגיות? האמנם יש רק 3 סוגי מריבות? מתי עדיף לזוגות להיפרד ומהי הדרך הנכונה לעשות זאת?

כל מה שרציתם לדעת על מלח

אם נחשוב על זה לרגע, המלח מקיף אותנו מכל עבר: אנחנו אוכלים אותו, נושמים אותות מרגישים אותו. לכן שמחנו מאוד לגלות פודקאסט בנושא מלח, שלא מתייחס רק למתכונים, אלא לכל ההיבטים של המלח

שמשפיעים על החיים שלנו, מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. השיחה מעניינת מאוד, ההקלטה ברמה גבוהה – בקיצור, מאוד מומלץ!

תעלומת הפנינה הסמואית

הפודקסט של דורון פישלר, התשובה, הוא אחד האהובים והידועים בעברית. דורון בוחר מבין שאלות שהוא מקבל בפייסבוק את המעניינות והמוזרות ביותר ועונה עליהן. והפעם – איך ייתכן שהמילה פנינה בשפת מדינת האיים סמואה היא, כן, פנינה?
בדיוק כמו בעברית? הם הרי בצד השני של העולם לגמרי מאיתנו! דורון לא מוותר ומוצא את התשובה.