שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

המשחק הגדול

15 בפברואר 2020

פוסט אימפריום – פרק 1 – העולם המוזר שלנו

תקציר

פרק ראשון בסדרת פודקאסטים שמסבירה את שינוי הכוחות בעולם בתקופה שלאחר בחירתו של דונלד טראמפ. מהי ההשפעה של הגלובליזציה על החיים שלנו? אנחנו מקבלים את רמת החיים שלנו כדבר מובן מאליו, אבל עד לא מזמן, כסף, סחורות ומידע היו כלי נשק בידי מדינות. ניצן דוד פוקס מסביר את תמונת המצב הגיאופוליטית בעולם כרגע והדרך בה נוצרה. פודקאסט מעניין ומומלץ מאוד.

לחצו כאן לפרק הבא

פורסם לראשונה באתר המשחק הגדול

עוד פרטים על הפודקאסט :

פודקאסטים באותו נושא :

אברהם בורג – אני יהודי פרוטסטנטי

אברהם בורג כיהן כח"כ מטעם מפלגת 'העבודה' וכיו"ר הכנסת ה-15 וכן כיהן כיו"ר הסוכנות היהודית. שיחה על ספרו 'הנה ימים באים' והתפיסה שעומדת מאחוריו.בשיחה, בורג מנפק רעיונות ואימרות, כמי שאינו שם לב שהוא זורק "פצצות מתקתקות" בשיח הציבורי בישראל.

סטואיזם כדרך חיים

בשנים האחרונות מתגבר העניין הפילוסופיה הסטואית ובדרך החיים שהיא מציעה. לכל מי שמעוניין להבין תוך פחות משעה על מה מדברים כשאומרים סטואיזם.

חור בהשכלה

המגזרים בחברה היהודית בישראל

מה אתם? אתם חילוניים? אתם דתיים? חרדים או מסורתיים? אין כמעט יהודי ישראלי שאין לו תשובה על השאלה הזו, כולנו חיים במציאות שמכריחה אותנו לבחור מגזר אחד אליו אנחנו משתייכים. אבל האם זה תמיד היה ככה?

אריסטו פילוסופיה

האתיקה של אריסטו:על חברות ואושר

פודקאסט על הפילוסופיה של אריסטו – מהו הקשר בין מוסר לבין חברים וחברות? הפילוסוף היווני אריסטו חשב שבכדי לחיות חיים טובים, אדם חייב חברים.