חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פודקאסט ריביו

Making Sense with Sam Harris

1 למאי 2020

שיחה עם יובל נח הררי

תקציר

סאם האריס מארח את יובל נח הררי לשיחה על המצב הנוכחי בעולם בעקבות מגיפת הקורונה. הם מדברים על חוסר שיתוף הפעולה העולמי, מצב ההנהגה במדינות הגדולות, למה המנהיגים מנצלים את הוירוס לטובתם ולא לטובת הציבור, השוד הגדול של כספי הסיוע אשר התחיל בארצות הברית והגיע למרבה הצער גם לישראל. נושא חשוב נוסף שעולה בשנים האחרונות פעמים רבות אצל סאם האריס הוא ההצפה של מידע שקרי, "פייק ניוז" על ידי המנהיגים הפוליטיים, כלי תקשורת ובכלל כל בעל עניין שהוא, וכיצד זה מתפוצץ לכולנו בפנים. ברגע שצריך מקור אמין של מידע שיורה לאזרחים מה לעשות כדי לשמור על עצמם, אנחנו לא מאמינים לאף אחד יותר.

פורסם לראשונה באתר making sense with Sam Harris

עוד פרטים על הפודקאסט :

פודקאסטים באותו נושא :

יובל נח הררי

יובל נח הררי – לא יהיו בחירות בישראל. הן יהיו כמו ברוסיה

ההיסטוריון פרופ' יובל נח הררי יצא בחודשים האחרונים למסע הרצאות ומפגשים בכל הארץ – להזהיר את הציבור מפני ניסיון ההפיכה המשטרית. בשיחה שקיים עם גיא רולניק, הוא מזהיר אותנו שהחלשת הכלכלה והצבא לא תטריד ולא תרתיע את הקבוצה המשיחית שדוחפת את ההפיכה המשטרית. "הם חושבים כמו הבולשביקים ברוסיה – מבחינתם שהכלכלה תקרוס ושאנשים יאכלו לחם עם בצל – הם יבנו כלכלה חדשה. זה לא מעניין אותם שהצבא יקרוס, הם אפילו יכולים להיות בעד. עולם ישן נחריבה, עולם חדש נבנה תחתיו.״

המרכז למחקרי ביטחון לאומי

נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית

בעקבות הניסיונות לקדם נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית, בתיווך ארה״ב, מציג פאנל חוקרי המכון ניתוח של עיקרי התפתחויות בנושא זה, ובוחן את ההיתכנות של הסכם נורמליזציה בין ישראל לערב הסעודית בעתיד הקרוב, בחסות ממשל ביידן.

פודקאסט עם אסתר פרל על זוגיות

פודקאסט אסתר פרל על זוגיות שמספר לנו האם וכיצד אפשר להחזיר את הרומנטיקה לזוגיות? האמנם יש רק 3 סוגי מריבות? מתי עדיף לזוגות להיפרד ומהי הדרך הנכונה לעשות זאת?

כל מה שרציתם לדעת על מלח

אם נחשוב על זה לרגע, המלח מקיף אותנו מכל עבר: אנחנו אוכלים אותו, נושמים אותות מרגישים אותו. לכן שמחנו מאוד לגלות פודקאסט בנושא מלח, שלא מתייחס רק למתכונים, אלא לכל ההיבטים של המלח

שמשפיעים על החיים שלנו, מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. השיחה מעניינת מאוד, ההקלטה ברמה גבוהה – בקיצור, מאוד מומלץ!