שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

The Knowledge Project

10 לדצמבר 2019

שיחה עם כריס קורדל על שחרור האגו

תקציר

שיין פאריש מארח את כריס קורדל, אשר ניהלה את סגל העובדים של טוויטר, סלאק ועוד. היא עבדה ישירות עם מנכל"י יאהו, טוויטר וסלאק ונותנת תובנות רבות על ניהול.

היא מסבירה על האתגרים בגדילת חברה ממאה עובדים לאלפי עובדים, ומהם האתגרים והפתרונות שבהן נתקלה. יש לה נקודת מבט ייחודית על תעשיית הסטארט אפים, בתור ילדה שגדלה

בכת קיצונית מנותקת מהעולם.

עלה לראשונה באתר The Knowledge Project with Shane Parrish

עוד פרטים על הפודקאסט :

פודקאסטים באותו נושא :

איך זה לסקר מלחמות עם איתי אנגל

איך נהיים כתבי מלחמה? איך נזהר כתב ישראלי שמסתובב בעירק, אפגניסטן ופקיסטן שלא יתגלה? מה יהיה עם כל המלחמות באיזור שלנו? ג'רמי פוגל חוזר בשיחה מרתקת עם איתי אנגל 

ימים נוראים – תכנית החלוקה

פודקאסט חדש של יובל מלחי שמספר על האירועים שהובילו לפרוץ מלחמת העצמאות. בפרק זה: המנדט הבריטי, מכון סונובורן, הסמינר של בן-גוריון, האנטישמיות של בווין, השבת השחורה, מראות האקסודוס, ההצבעה באו"ם ותחילת המלחמה.

The Supernova Coda

האם הקיסר הירוהיטו אכן היה בובה חסרת אחריות להתנהלות היפאנית במלחמה, או שזה הנרטיב שהאמריקאים יצרו על מנת להימנע מהצורך לשפוט אותו כפושע מלחמה? מה בנוגע לפצצת האטום? האם הייתה ברירה או לא? אם כבר זורקים, אז למה על אזרחים?

מי לימד אותנו לשנוא מרגרינה?

הקיסר נפוליאון היה זקוק למזון בעבור הכוחות שלו, כך המציאו את המרגרינה. במקור היא צהובה, אבל לאורך 150 השנים האחרונות היא הייתה ורודה, עכורה ואפילו שחורה.

נחקקו נגדה חוקים כמעט בכל מקום, למה? התשובה היא תעשיית החמאה. מסתבר שפייק ניוז זו לא המצאה של המאה ה -21.