חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פודקאסט ריביו

תנאי השימוש באתר

האתר משמש פלטפורמה מקוונת המאפשרת האזנה לפודקאסטים הנמצאים ברשת האינטרנט ללא עלות, כתוכן חינמי. 

השימוש באתר הינו בכפוף לכתוב בתקנון האתר (להלן "תנאי השימוש"), שבעמוד זה, ומעיד על הסכמתכם למפורט בתנאי שימוש אלו. במידה ואינכם מסכימים לתנאי השימוש, הינכם נדרשים שלא לעשות באתר כל שימוש נוסף.

בעלי האתר שומרים את הזכות לעדכן ולערוך שינויים בתנאי שימוש אלו, על פי שיקול דעתם הבלעדי וללא צורך בהודעה מראש, וכל שינוי בתנאי השימוש יחייב את הצדדים מיד עם עדכונו על ידי בעלי האתר.

הפודקאסטים המופיעים באתר נבחרו על ידי בעלי האתר על פי שיקול דעתם האישי ואינם מעידים על איכות התכנים שבהם או על אמינות של כל דעה שהיא שמובעת בהם.

בעלי האתר אינם קשור בשום אופן שהוא ואינו אחראי לתכנים, למידע ו/או לטיב המידע המופיע בפודקאסטים שבאתר. ייתכן שחלק מהתכנים המופיעים באתר אינם מתאימים לבני גילאים מסוימים. מאחר ואין באפשרותנו לסמן תכנים אלה באתר, האחריות על ההאזנה לפודקאסטים היא על המאזין בלבד.

בעלי האתר הינם בעל זכויות הקניין הרוחני באתר עצמו ובתכניו, אך לא בפודקאסטים המופיעים בו ובתכניהם.

כל זכויות היוצרים בפודקאסטים, בתמונות, בעיצוב הגרפי ובתכני הפודקאסטים היא של בעלי הפודקאסטים בלבד.

האתר נועד להוות שירות לבעלי הפודקאסטים, המאפשר את חשיפתם בפני קהל רחב, והפודקאסטים המוצגים באתר, מוצגים בו במסגרת "שימוש הוגן".

עם זאת, במידה ואינכם מעוניינים מסיבה כלשהי שפודקאסט/פודקאסטים הנמצא/נמצאים בבעלותכם יופיע/יופיעו באתר, אתם מוזמנים בכל עת לפנות אלינו באמצעות הטופס ליצירת קשר, ואנו נסיר את הפודקאסט שלכם מהאתר בתוך 48 שעות ממועד קבלת הפנייה ואישור קבלתה.

בנוסף, בעלי האתר יעשו מאמץ סביר על מנת לתקן כל ליקוי, טעות ו/או השמטה, מוקדם ככל האפשר ובתוך פרק זמן סביר, לאחר שייוודע להם אודותיהם. עם זאת, בעל יהאתר אינו ערב לכך שלא יהיו טעויות באתר.

אין לפרסם,להעתיק, לשכפל, לשנות, לעבד, להציג בפומבי, למכור,  בשלמות ו/או כל חלק מהאתר ו/או מהתכנים המופיעים באתר, ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב של בעלי האתר.

בעלי האתר לא יהיו אחראים לכל פעילות שאינה במסגרת החוק הנעשית על ידי הפודקאסטים המוצגים באתר ובעליהם, ובכלל זה הפרות של זכויות יוצרים, סימני מסחר, לשון הרע, פרטיות וכיוצא באלה. האחראים להפרות אלה הם בעלי הפודקאסטים בלבד. בעלי האתר לא יישא בכל תוצאה ו/או נזק בגין הפרות אלה.

באתר מופיעים קישורים (LINKS) לאתרי אינטרנט. בעלי האתר לא יהיו אחראים לתכנים המופיעים באותם אתרים מקושרים ולא ישאו באחריות כלשהיא לכל נזק ישיר או עקיף אשר ייגרם למשתמש כתוצאה ביקור באתרים אלה. בנוסף, בעלי האתר אינו מתחייב כי כל הקישורים יהיו תקינים.